Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 400.00 PLN
Oblicz ratę

Opis Produktu:

Młyn młotkowy

Moc:11kw 

Wydajność 450kg/h

Rozmiar Sita: 680x280 mm

średnica otworu  do wyboru 2-10mm

Liczba ostrzy: 16

KRUSZARKA 11 KW

Kruszarka została wyposażona w podwójny wlot na dwa rodzaje materiałów:
na zrębki oraz długie kawałki drewna.

Opis Urządzenia
Młyn bijakowy z silnikiem o mocy od 11kw do 40kw oraz podwójnym wlotem z jednej strony znajduję się talerz do Kruszenia desek oraz grubszych gałęzi, belek, drzewa oraz pozostałych odpadów drzewnych, w następnej kolejności pocięty materiał trafia do bijaków, które rozdrabniają materiał na drobny wiór przeciskając materiał przez sito o średnicy otworu w zależności od Państwa potrzeb od 3mm,5mm,8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm.

Wraz ze wzrostem mocy wzrasta wydajność maszyny, wielkość talerza oraz liczba ostrzy i bijaków także rośnie, co przekłada się na możliwość kruszenia drewna o większej średnicy z większą wydajnością.

Młyn młotkowy

Moc: 11 kw

Wydajność 450-2000kg/h

Rozmiar Sita: 680x280 mm

średnica otworu do wyboru 2-25mm

Średnica kruszonego materialu
Od 7-10 do 25cm
Liczba ostrzy: 16

Młyn młotkowy jest nowo opracowaną maszyną, która ma wiele zalet w porównaniu z innymi rodzajami kruszarek, takich jak prosta konstrukcja, wygodna obsługa, wysoka wydajność, oszczędność energii i bezpieczny stan.

Nadaje się do kruszenia surowców o niewielkich rozmiarach, takich jak gałęzie drzew, bambus, ścinki drzewne, tektura, gazety, słoma, łodygi zbożowe, kolby kukurydzy i inne odpady biomasy itp. Po zmiażdżeniu surowce są jednorodne i mają odpowiednią wilgotność do sprostać dalszemu przetwarzaniu.

1. Dzięki wydajności 300 kg --- 2500 kg / h ten młyn młotkowy może codziennie zaspokoić duże zapotrzebowanie produkcyjne.

2. Możliwość zmiany rozmiaru sita w zakresie 2-10mm na zamówienie przygotowujemy większe sita , możliwość sterowania napędem o zmiennej prędkości obrotowej, umożliwiają obróbkę różnych materiałów przy użyciu tego samego młyna młotkowego.

Wyposażony w dmuchawę powietrza, rozdrobniony materiał można bezpośrednio zebrać i przetransportować do następnej maszyny w celu dalszej obróbki.

Czas odbioru maszyny od zamówienia od 2 dni do 35 dni w zależności od stanu magazynowego oraz dostępności części.

Maszyny można obejrzeć i odebrać przy ul.Poznańskiej 82 w Słupsku
Możliwa jest także wysyłka kurierem z płatnością przy odbiorze pod Państwa adres


Polecamy


<imgsrc="//www.platformafinansowa.pl/assets/other/widget.png" class="show">