Wczytuję dane...

Rozdrabniacze/ młyny bijakowe

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą młynów bijakowych. Oferta zawiera kruszarki do plastiku o różnych parametrach technicznych. Maszyna może być stosowana jako rozdrabniacz do różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Czym jest kruszarka do plastiku i jakie ma zastosowanie?

Głównym celem tego narzędzia jest przetwarzanie odpadów mniejsze części. Kruszarka do tworzyw sztucznych, znana również jako shredder, dzieli je na drobne elementy o podobnym kształcie i gabarytach, ułatwiając ich późniejsze czyszczenie. Maszyna przeznaczona jest do przerabiania zarówno miękkich, jak i twardych materiałów i odgrywa dużą rolę w procesie recyklingu.

Dzięki pracy rozdrabniaczy, produkty polimerowe mogą zostać ponownie wykorzystane. W ten sposób zmniejsza się zapotrzebowanie na wyroby, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji dwutlenku węgla.

Shredderów używa się w zakładach odzysku surowców sztucznych. Pozwalają dokonać wstępnej obróbki odpadów, zanim trafią one do utylizacji. To ważne zadanie, bo nie każda maszyna może zajmować się całymi surowcami. Rozdrabniacz do plastiku wykorzystują też przedsiębiorstwa o różnym zakresie działalności. Drobno zmielone elementy łatwiej przechowywać i przenosić, dzięki czemu koszty utylizacji są niższe.

Jakie materiały może przerabiać rozdrabniacz do tworzyw sztucznych?

Shreddery posiadają wszechstronne zastosowanie. Za ich pomocą można rozdrabniać następujące materiały:

  • butelki i opakowania z plastiku,
  • tworzywa gumowe,
  • produkty sztucznego pochodzenia
  • papier, tekturę, kartony,
  • rury PVC,
  • karoserię samochodową,
  • opony,
  • sprzęt elektroniczny z małą zawartością metalu (kable, płytki, itp.),
  • drewno.

Model jednowałowy nadaje się do lekkich tworzyw. Dwuwałowy rozdrabniacz poradzi sobie z twardszymi odpadami jak palety i deski. Kruszarka do plastiku w wersji czterowałowej przeznaczona jest do rozdrabniania największych i najtwardszych materiałów.

Jakie zalety ma maszyna do rozdrabniania plastiku z naszego sklepu?

Głównym atutem sprzętu jest dobrze skonstruowany system tnący. Otwierana komora umożliwia wygodną wymianę i konserwację noży do rozdrabniania oraz sit. Noże są przeznaczone do wielokrotnego użytku i ostrzenia.

Kruszarka pozwala na przemiał różnych tworzyw sztucznych. Jest wytrzymała, łatwa w obsłudze i świetnie radzi sobie z rozdrabnianiem. Maszyna do rozdrabniania plastiku podczas pracy wykonuje 570 obrotów na minutę, dzięki czemu nie przegrzewa się i nie topi materiału. Gwarantuje dużą wydajność i niskie zużycie energii. Jest też wyposażona w wyłącznik awaryjny.

Wysuwany pojemnik na przemiał dołączony do kruszarki ma cztery kółka, dlatego można go sprawnie opróżnić oraz przetransportować.

Sprawdzony rozdrabniacz do plastiku

Dbamy o jakość naszych produktów. Każdy rozdrabniacz do tworzyw sztucznych został oznaczony certyfikatem CE, który potwierdza jego zgodność z wymogami UE dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa i ekologii.

Zapewniamy wsparcie techniczne, w tym serwis zakupionych maszyn. W razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Zapoznaj się ze szczegółami korzystnej oferty już dziś. Dodatkowo przy zamówieniu kruszarki otrzymasz drugi, darmowy komplet noży.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów


<imgsrc="//www.platformafinansowa.pl/assets/other/widget.png" class="show">