Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 400.00 PLN
Oblicz ratę

Chcieliśmy  Państwu przedstawić młyn bijakowy do różnego rodzaju materiału

Opis Urządzenia
Młyn bijakowy z silnikiem disla o mocy od 15hp do 40hp oraz podwójnym wlotem z jednej strony znajduję się talerz do Kruszenia desek oraz grubszych gałęzi, belek, drzewa oraz pozostałych odpadów drzewnych, w następnej kolejności pocięty materiał trafia do bijaków, które rozdrabniają materiał na drobny wiór przeciskając materiał przez sito o średnicy otworu w zależności od Państwa potrzeb od 3mm,5mm,8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm.

Wraz ze wzrostem mocy wzrasta wydajność maszyny, wielkość talerza oraz liczba ostrzy i bijaków także rośnie, co przekłada się na możliwość kruszenia drewna o większej średnicy z większą wydajność.

Młyn młotkowy

Moc:15 HP

Wydajność 450-2000kg/h

Rozmiar Sita: 680x280 mm

średnica otworu do wyboru 2-25mm

Średnica kruszonego materialu
Od 7 do 20cm
Liczba ostrzy: 16

Młyn młotkowy jest nowo opracowaną maszyną, która ma wiele zalet w porównaniu z innymi rodzajami kruszarek, takich jak prosta konstrukcja, wygodna obsługa, wysoka wydajność, oszczędność energii i bezpieczny stan.

Nadaje się do kruszenia surowców o niewielkich rozmiarach, takich jak gałęzie drzew, bambus, ścinki drzewne, tektura, gazety, słoma, łodygi zbożowe, kolby kukurydzy i inne odpady biomasy itp. Po zmiażdżeniu surowce są jednorodne i mają odpowiednią wilgotność do sprostać dalszemu przetwarzaniu.

1. Dzięki wydajności 300 kg --- 2500 kg / h ten młyn młotkowy może codziennie zaspokoić duże zapotrzebowanie produkcyjne.

2. Możliwość zmiany rozmiaru sita w zakresie 2-10mm, możliwość sterowania napędem o zmiennej prędkości obrotowej, umożliwiają obróbkę różnych materiałów przy użyciu tego samego młyna młotkowego.

3. Zarówno zgrubne, jak i dokładne szlifowanie można zrealizować poprzez regulację szczeliny między młotami a ekranem

4. Część rdzenia --- płatek młotka jest naukowo zaprojektowany tak, aby miał dwie części wstrząsowe, więc gdy jedna część jest zużyta, można odwrócić użyć drugiej części. 5. Kąt nachylenia ekranu może wynosić 180°, co pozwala na uzyskanie dużej przepustowości przy mniejszym zużyciu energii.Czas odbioru maszyny od zamówienia od 2 dni do 35 dni w zależności od stanu magazynowego oraz dostępności części.
Maszyny można objerzeć i odebrać przy ul.Poznańskiej 82 w Słupsku
Możliwa jest także wysyłka kurierem z płatnością przy odbiorze pod Państwa adres


<imgsrc="//www.platformafinansowa.pl/assets/other/widget.png" class="show">