Wczytuję dane...
Model: HDG-4
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 400.00 PLN
Oblicz ratę

OPIS

W ofercie mamy suszarnie do trocin wszelkiego rodzaju w celu obniżenia ich wilgotności trocin  z około 20-50 % nawet  8-18%  procent. W celu produkcji dobrej jakości peletu nasze trociny muszą być suche.


Suszarnia do trocin z gorącym powietrzem posiada szeroki zakres gorącego powietrza: palnik olejowy, piec gazowy, piec węglowy, parowy wymiennik ciepła.

Mokry materiał jest wprowadzany do leja. Suszarnia wyposażona jest w dwa kotły paliwowe, wlot powietrza, rurę stalową, dmuchawę wyciągową (wentylator), śluzę powietrzną i cyklon.
Mokre materiały są wprowadzane do leja. Kocioł paliwowy wytwarza gorące powietrze, które miesza się z mokrymi materiałami, a następnie jest szybko zasysane do rur przez dmuchawę wyciągową (wentylator).
A następnie gorące powietrze przepływa i przechodzi przez zakrzywione rury i bufor (komorę suszenia) suszarki, w ten sposób mokre materiały są gotowe do wyschnięcia, a wysuszone materiały są odprowadzane z wylotu za pomocą śluzy powietrznej.
1. Surowcami powinny być trociny, nadające się do suszenia o wilgotności od 20-50% do 8-12%;  
2. Średnica surowców: od  3  do 8 mm 
;  
3. Temperatura gorącego powietrza: 180-250*C;  
4. Zasada działania: Piece (kotły) wytwarzają gorące powietrze, które jest transportowane przez wentylator  w celu  wysuszenia materiałów
5. Ta suszarka do drewna zmniejsza wilgotność do 8-12% z zaletami niższego zużycia kosztów i wysokiej wydajności;
6. Suszarnia jest wyposażona w jeden kocioł paliwowy, wlot, rurę stalową, dmuchawę wyciągową (wentylator), cyklon. Mokre materiały podawane są do leja zasypowego. Kocioł paliwowy wytwarza gorące powietrze, które miesza się z mokrymi materiałami, a następnie jest szybko zasysane do rur przez dmuchawę wyciągową (wentylator). A następnie gorące powietrze przepływa i przechodzi przez zakrzywione rury i bufor (komorę suszenia) suszarki, w ten sposób mokre materiały są gotowe do wyschnięcia, a wysuszone materiały są usuwane przez dmuchawę wyciągową (wentylator).
Model 
Moc (kW)
Wydajność (kg/godz.)
Waga (kg)
Zawartość wilgoci
HDG-4
4
300-400
1000
20-40% do 8-12%Czas produkcji 2 miesiące.


<imgsrc="//www.platformafinansowa.pl/assets/other/widget.png" class="show">